12.10.2017

Výhod hotových betonových garáží se nabízí velké množství. Například když si chcete stavět garáž svépomocí, musíte její výkres samozřejmě dodat stavebnímu úřadu a žádat o povolení. Tomuto procesu se vyhnete pouze v případě, že stavíte garáž jako součást rodinného domu. Když ale budujete svépomocí, dodání projektové dokumentace a žádost o povolení je nutností.

 

 

Dokumentaci máte přímo od dodavatelské firmy 20130720 082051

Jestliže ale zvolíte hotové betonové garáže, potom dostanete dokumentaci přímo od dodavatelské firmy a nemusíte si s ničím dělat starosti. Dodavatelé mnohdy nabízejí i to, že vám garáž nejenom dodají a bez potíží osadí, ale zároveň i zařídí veškerou dokumentaci a povolení na stavebním úřadě. Vy tak budete bez práce, tak proč této možnosti nevyužít? Klidně to vyzkoušejte. Za další hotové garáže nabízejí vždy stejnou, standardizovanou kvalitu, zatímco při vaší stavbě svépomocí může kvalita kolísat.

Můžete instalovat klimatizaci

Dále prefabrikované betonové garáže zajišťují stabilní klimatické podmínky ve svém interiéru. Samozřejmě, že v garážích podobně jako v jiných objektech vzniká vzdušná vlhkost. Zatímco ve zděných garážích s ní můžete mít nemalé problémy, protože se vstřebává do stěn, u hotových garáží se to neděje. Vlhkost uniká formou páry ven. Pokud chcete tento únik ještě více podpořit, můžete do garáže instalovat klimatizační jednotku, s níž se klima v prostorách ještě více stabilizuje. Díky tomu potom váš vůz nebude ohrožen korozí.

 

Přizpůsobení na míru

 Plusem je i možnost vybavit betonové garáže z jednoho kusu dalším příslušenstvím, například sekčními garážovými vraty. Můžete mít do garáže samozřejmě i vrata na dálkové ovládání. Dále je možné mít v garáži třeba police na odkládání nářadí, další okno, vstupní dveře, elektroinstalaci. Záleží na vás, jaké další vybavení potřebujete. Je samozřejmě možné garáž přizpůsobit na míru každého.