7.9.2017

Vystavět si garáž bez podlahy je velkou chybou. Od země vzlíná velká vlhkost, což má nepochybně silný negativní vliv na karoserii vašeho vozu. Proto garáže bez podlahy v podstatě ztrácejí smysl. Pokud si ale zvolíte hotové betonové garáže s podlahou, můžete si být 100% jisti, že váš vůz bude dostatečně chráněný.

Nemusíte budovat základovou deskubetonova garaz rekers

Jak již bylo řečeno, garáž bez podlahy nic nevyřeší, protože nedokáže vůz ochránit. To i přístřešek se základovou deskou je v takovou chvíli efektivnější. Ovšem s prefabrikovanými betonovými garážemi tento problém zcela odpadá. Nejenom, že pro svůj vůz zajistíte dokonalou ochranu, ale zároveň to budete mít zcela bez práce. Betonové garáže se dodávají i s podlahou, takže odpadá nutnost budovat i základovou desku. Jednoduše stačí dostatečná plocha rovného upraveného terénu.

Můžete parkovat ihned

Chcete-.li parkovat auto velmi rychle, řešení v podobě betonových garáží je nejefektivnější. Zbrusu nový parking pro svůj vůz získáte doslova během několika hodin. Připravíte terén, objednáte garáž, navezou vám ji, osadí a je hotovo. Na nic nečekáte, ihned parkujete. Betonová garáž z jednoho kusu nabízí také podstatně více prostoru, než garáž zděná. Díky tomu, že jsou její stěny tenčí, nabízí více vnitřního prostoru, který je možné různým způsobem využít.

Odolá i zlodějům a vandalům

Vlastně se jedná o masivní konstrukci z železobetonu, hotová betonová garáž je vyrobena z kvalitního betonu b45. Díky tomu bez potíží odolá vlivům počasí, vlhkosti. Velice úspěšně dokáže vzdorovat i rukám zlodějů a vandalů. Záruka na tento ty garáží je 10 let, což je dostatečně dlouhá doba. Nemusíte se obávat, že budete muset garáž v dohledné době měnit, právě naopak. Je docela dobře možné, že vás dokonce přežije. Klidně vydrží i několik desítek let.