2.8.2017
 
Finance se ocitají v popředí mnoha našich rozhodování. Není divu. Člověk se snaží maximálně ušetřit. Výjimkou samozřejmě nejsou ani různé stavby, například garáže. Jaké řešení garáže je nejlevnější, ovšem při zachování té nejvyšší kvality? Hotové betonové garáže vám nabídnou vysokou kvalitu, a přitom splní požadavky na cenu. 
 
 

Dostanete se až na polovinu ceny 

 
Každý, kdo se rozhoduje o tom, jak vyřešit parkování svého vozu, jistě bude uvažovat o cenově nejvýhodnějším řešení. Proto si zcela jistě vypracuje nebo nechá někým vypracovat rozpočet, kolik co bude stát. Proti sobě tak bude stát klasická zděná garáž na jedné straně a potom hotová betonová garáž na druhé straně. Co je cenově výhodnější? Zatímco zděná garáž pro jedno auto vás odhadem vyjde na 200 tisíc Kč, betonovou garáž pořídíte už za polovinu ceny. Podobná situace je i u dvojgaráže. Ve zděné podobě ji pořídíte za cca 350-500 tisíc, betonovou dvojgaráž pak získáte už za 205 tisíc Kč.
 

Když vás peníze nepřesvědčí

 
Čísla tedy hovoří naprosto jasně ve prospěch betonové garáže. Proto rozhodně zvažte možnost pořízení hotové betonové garáže. Získáte tak bezpečné parkování pro jeden, ale klidně i více automobilů. Díky tomu uspoříte čas, peníze a také starosti. Pokud vás ale příznivá cena nepřesvědčí, vysvětlíme vám výhody, které hotové betonové garáže nabízejí. V ceně je zahrnuta také doprava.
 

Dostanete plný komfort 

 
Hotovou garáž tvoří monolit i s podlahou. Nechybí výklopná vrata, za příplatek můžete získat i vrata sekční. Dostanete i cylindrický zámek se dvěma klíči. V garáži nechybí ventilace, a to formou štěrbin v konstrukci vrat a také průduchů ve stěnách. Střecha je vybavena hydroizolací, kterou tvoří asfaltové pásy včetně celoplošného kamenitého posypu proti UV záření, povětrnosti, vysokým teplotám. Dále je zde odvodnění střechy.