22.6.2017
 
Mobilní betonové garáže získávají stále větší popularitu. Čerpají z mnoha výhod, jež svým zákazníkům nabízejí, což je především příznivá cena, schopnost případného přesunu, velký užitný prostor, rychlé pořízení. Ovšem nejde o jedinou podobu prefabrikované budovy. Stejně dobře jako garáž si můžete pořídit i mobilní prodejnu.

 

Mobilní garáž je levnější než klasická 

 
Chcete garážovat svůj vůz rychle, bez zbytečných průtahů a starostí a za co nejnižší cenu? Nejjednodušším způsobem, jak toho docílit, je využít hotové betonové garáže. Jakmile vám garáž přivezou, stačí ji osadit a během několika hodin už má váš svůj svoje pevné místo. Hotová mobilní garáž vás navíc bude stát mnohem méně peněz než garáž klasická zděná. 
 

Chcete prodávat a hledáte prostory?

 

Ovšem nejde jenom o to, kde zaparkovat váš vůz. Možná byste rádi začali podnikat. Umíte vyrobit nějaké zajímavé zboží a chcete ho prodávat a nemáte kde. Můžete samozřejmě prodávat přes internet, ale ne každé zboží se pro tento způsob prodeje hodí, mnohdy je třeba mít někde kamennou prodejnu, kde svoje zboží předvedete zákazníkům. Pronajmou si někde dům jako prodejnu je drahé. Naštěstí existuje řešení. Podobně jako betonová garáž, nabízí se i hotová mobilní prodejna. Stačí vám jenom kus pozemku, kde ji můžete osadit.
 

Z modulů se dá sestavit prodejna 

 
Co si vlastně pod pojmem betonová prodejna představit? Stejně jako garáž, i ona sestává z vysoce jakostního betonu, a to z prefabrikovaných modulů. Díky tomu se výrazně snižují výrobní náklady. Dostanete se při pořízení na mnohem nižší cenu, než byste zaplatili za stavbu garáže. Rozměry modulů jsou limitované tím, co přepravit po silnici. Moduly můžete spojovat do celku. Během několika hodin od instalace už můžete prodávat. Navíc prodejnu můžete i v případě potřeby přesunout.