14.6.2017
 
Vybudovali jste si rodinný dům a přemýšlíte o tom, kde zagarážovat svoje auta? Zejména v případě, že máte dva a více vozů, může být rozhodování docela těžké. Postavit si garáž svépomocí, nebo si na stavbu najmout firmu? Většinou je to drahé. Prefabrikovaná betonová garáž je levnější.
 
 

Když potřebujete dvě a víc garáží

V některých rodinách žijících třeba na venkově se vyskytuje více než jedno auto. Důvod je nasnadě, každý člen rodiny se musí dostat do práce.
 
Na venkově se většinou dojíždí na větší vzdálenosti a ne vždy se dá situace technicky a časově vyřešit tak, aby na sebe jednotliví členové rodiny čekali a sváželi se. Proto někdy vzniká i situace, že musí mít auto všichni členové rodiny. Potom ale vzniká nutnost garážování vozů. Jak tuto situaci vyřešit? Budování dvou, nebo dokonce tří či čtyř garáží svépomocí je zdlouhavé a drahé, nákladné je to i v případě zhotovení od firmy na klíč. Jako nejvhodnější se proto ukazuje možnost využít hotové betonové garáže. Jedná se o mobilní betonové garáže s podlahou, které nabízí garážování vozů v optimálních podmínkách.
 

Čas hraje pro vás 

Popisovaný druh garáží se vyrábí sériově, a proto se dostanete na velice příznivou cenu, kterou byste za jiných okolností nedocílili. Koupě prefabrikované betonové garáže se stává výhodnou investicí. U jednoduché betonové garáže se můžete za příznivých podmínek dostat třeba i na cenu 150 tisíc, u dvojgaráže je to dvojnásobek. Pokud byste stavěli svépomocí nebo na klíč, vaše náklady budou většinou mnohem vyšší. I kdybyste měli v případě svépomocné stavby šanci získat třeba materiál levněji, proti vám zase hraje okolnost, že stavba potrvá déle než u řešení na klíč – stavíte tehdy, když máte energii a čas. U hotové betonové garáže je další výhodou i čas, který hraje pro vás. Parkujete okamžitě, jakmile vám garáž přivezou a usadí na pozemek.