18.4.2017
 
Chcete garáž, která bude dobře vypadat, ale nezatíží váš rozpočet a nezabere zbytečně moc místa? Velmi výhodnou variantou je v takovém případě pořízení montované garáže s omítkou, která výše zmíněné požadavky splňuje na jedničku. 
 
 

Potřebujete garáž ihned?

Zatímco se stavbou zděné garáže je spojena spousta starostí a finančních i časových výdajů, montovanou garáž můžete mít na svém pozemku přichystanou k používání během jediného dne. Nevyžaduje žádné základy a instaluje se přímo na místě z jednotlivých dílů. Montáž můžete dokonce zvládnout i sami. 
 
Řešení v podobě montované garáže je ideální u domů a na pozemcích, kde je nedostatek prostoru nebo kde není přístup pro použití těžké techniky na stavbu zděné nebo umístění prefabrikované betonové garáže
 
Z venkovní strany nepoznáte rozdíl od zděné stavby – garáž je navíc možné přizpůsobit vzhledu domu a okolí
Plechové garáže s omítkou zároveň představují značnou finanční úsporu. Nemusíte se přitom bát odpudivého vzhledu. Plechové profily jsou z venkovní strany opatřeny kvalitní omítkou, která může mít požadovaný barevný odstín. Garáž tak působí jako zděná stavba a je možné ji sladit s domem. 
 
Tyto garáže lze také různě upravovat, například opatřit kvalitními sekčními vraty, sedlovou střechou, zaizolovat je, spojit víc jednotek a vytvořit garáž pro více aut nebo prostor pro dílnu. Garáž lze například spojit také s otevřeným přístřeškem, který může sloužit jako stání pro další vozidlo. 
 
Výhodou těchto garáží jsou také minimální nároky na údržbu a přitom se mohou pochlubit vysokou životností. Vašemu vozidlu poskytnou srovnatelný komfort jako zděné garáže, ale ušetří vám peníze i prostor.