10.4.2017 
 
Mnoha lidem při představě plechové garáže vstávají hrůzou vlasy na hlavě. Moderní montované garáže však už zdaleka nemusejí být jen nevzhledné šedivé plechovky hodící se přinejlepším na staveniště. Montované garáže s omítkou se naopak stávají trendem a v mnoha případech mohou být na první pohled k nerozeznání od zděné stavby.
 
 
Montované garáže mají celou řadu nesporných předností oproti zděným garážím. Jednou z těch zásadních je samozřejmě pořizovací cena. Náklady na zakoupení a instalaci mobilní garáže jsou řádově nižší než na výstavbu zděné jednotky. 
 

Kromě úspory peněz také úspora prostoru

Další výhodou je možnost umístění montované garáže i na místa, kde by stavba byla obtížně proveditelná nebo kam by se nedostala těžká technika. Jelikož tuto garáž pohodlně smontujete přímo na místě a jako základ stačí zámková dlažba, betonové patky nebo betonové dlaždice, můžete ji situovat i do stísněného prostoru, kam by se zděná stavba nevešla. 
 

Rychlost instalace a velké možnosti přizpůsobení

Rychlost je také důležitou výhodou montovaných garáží. Pokud potřebujete své vozidlo „ubytovat“ co nejdříve, toto řešení se přímo nabízí. Montáž takové garáže zabere pouze několik hodin a můžete ji dokonce zvládnout svépomocí. 
 
Předností je také flexibilita. Garáže lze například spojovat do větších celků a vytvářet řadová stání a také různě upravovat jejich vzhled, aby co nejlépe ladily s vaším domem a okolním prostředím. Lze je například opatřit sedlovou střechou, fasádami s různými odstíny, různými typy vrat apod. 
 
Tyto garáže umožňují stejnou míru zabezpečení jako klasické garáže, jsou přitom bezúdržbové, a pokud jsou z kvalitního pozinkovaného ocelového plechu, jejich životnost bude velmi vysoká.