Potřebujete své vozidlo chránit před nepříznivými podmínkami a také před zloději a vandalismem? Jako první většinu lidí napadne výstavba zděné garáže, mnoho z nich ale odradí vysoká časová náročnost, finanční zátěž a další komplikace spojené s její realizací. 
 
 

Prefabrikované betonové garáže k okamžitému používání

Existují však i jiné možnosti – a to například sériově vyráběné betonové garáže s podlahou. Jedná se o nízkonákladové řešení, se kterým můžete ušetřit až 60% výdajů oproti zděné stavbě. Výhodou je také fakt, že se jedná o mobilní garáže na klíč, takže je můžete mít k dispozici v plné parádě, prakticky kdykoli si usmyslíte. 
 
Betonová garáž je velice nenáročná na prostor, jedná se o jednoduchou železobetonovou buňku, jejíž stěny jsou oproti zděné stavbě výrazně tenčí. Tuto garáž navíc můžete umístit i do svahu. Nevyžaduje žádné základy, pouze připravené patky pro zadní a čelní část. Usazení garáže je prováděno jeřábem a ihned poté ji můžete začít používat.
 
Garáž může být opatřena různými nátěry a úpravami, takže nebude na vašem pozemku ve společnosti domu působit nepatřičně. Tyto garáže je také možné spojovat do řadových stání pro mnoho vozidel.
 

Cenově dostupné a praktické montované garáže

Pokud vás tato varianta nezaujala, je tu ještě jiná cenově výhodná a také mobilní možnost v podobě montované garáže s omítkou. Jedná se o konstrukci z pozinkovaných plechů opatřených z venkovní strany omítkou. Tyto montované garáže lze přizpůsobit, aby byly k nerozeznání od zděných, jsou odolné a lze je instalovat i na těžko dostupná místa. 
 
Montované i betonové garáže vám ušetří mnoho starostí, času a samozřejmě také peněz a svůj účel přitom splní stejně perfektně jako klasické zděné garáže.