Nechcete investovat velké peníze a množství úsilí a času do budování zděné nebo dřevěné garáže, ale potřebujete stání pro auto, ve kterém by bylo v bezpečí – chráněno před nepříznivými vlivy počasí a také před krádeží?
 
 
 
V tom případě by vás rozhodně mohli zaujmout některé alternativy zděných garáží, jako jsou betonové garáže s podlahou nebo montované garáže s omítkou. Pojďme se na jednotlivé varianty podívat trochu víc zblízka. 
 

Nejrychlejší řešení s prefabrikovanou betonovou garáží

Betonová garáž je velice zajímavým, rychlým a jednoduchým řešením, které představuje úsporu finančních prostředků i prostoru. Jedná se o garáž na klíč. Bude vám tedy dovezen již kompletně hotový výrobek, který můžete ihned začít používat.
 
Tyto garáže jsou na místo usazovány jeřábem a nevyžadují žádné složité základy. Stačí pro ně připravit patky pro přední a zadní část. Tyto železobetonové buňky jsou velice odolné a bezúdržbové, navíc snadno splynou s domem nebo okolím, jelikož můžete zvolit různá barevné provedení a úpravy. 
 
Tyto garáže navíc poskytují mobilitu. Kdykoli je můžete zase jeřábem vyzvednout a poté přemístit, kamkoli potřebujete. Jednotky lze také spojovat do řadových garáží pro libovolný počet vozidel.
 

Plechové montované garáže opatřené omítkou jsou k nerozeznání od zděných

Montované garáže jsou rovněž cenově výhodné a mobilní. Montáž se provádí přímo na místě a je velice rychlá a jednoduchá. Jako základ poslouží zámková dlažba nebo připravené patky. Tyto garáže jsou vyrobeny z ocelové konstrukce, pozinkovaných plechů odolných vůči poškození, korozi apod. a z vrstvy vysoce kvalitní omítky. 
 
Jsou také bezúdržbové a lze je opatřit nátěrem libovolné barvy a dalšími úpravami, například sedlovou střechou, nebo je lze sestavovat do řadových garáží.