Uvažujete o výstavbě zděné garáže, ale odrazuje vás stavební náročnost, vysoké finanční náklady a zdlouhavost tohoto řešení? Garáž přitom můžete mít prakticky ihned, bez stavění, a navíc ušetříte obrovské množství peněz.
 
 
Toto vše umožňují montované garáže s omítkou a betonové garáže s podlahou. Jedná se o velice efektivní a cenově výhodná řešení, které mají společnou také rychlost realizace a mobilitu.
 

Montované garáže jako rychlé a levné řešení se vzhledem zděné stavby 

Montované garáže s omítkou jsou ideálním řešením i pro těžko dostupná místa. Jejich instalace trvá pár hodin a nejsou potřeba žádné stavební přípravy. Umísťují se na patky anebo na zámkovou dlažbu a kdykoli je možné je zase rozložit a převézt jinam. 
 
Jedná se o ocelovou konstrukci z plechových plátů, které jsou opatřeny zinkováním s příměsí hliníku proti korozi a deformacím a z vnější strany pak také vrstvou luxusní omítky v různých barevných odstínech. 
 
Tyto garáže lze upravit a opatřit například sedlovou střechou, aby lépe zapadly do okolí. Zvnějšku jsou pak prakticky k nerozeznání od zděných staveb. 
 

Mobilní prefabrikované garáže s dlouhou životností

Betonové garáže s podlahou pak představují další variantu cenově dostupných garáží, které jsou připraveny ihned k používání. Jedná se o železobetonové buňky s obrovskou odolností a dlouhou životností, které můžete navíc spojovat do řadových garáží, a zabírají pouze minimum místa. 
 
Tyto betonové garáže jsou k dispozici v různých rozměrech a jsou na místo usazovány jeřábem. Poté je můžete ihned využívat. Jedná se o velice rychlé, praktické řešení. Garáže navíc nejsou usazovány na pevno, ale můžete je kdykoli zase jeřábem přemístit.