Montované a betonové garáže pro vaše vozidlo Zděná garáž je náročná po stavební i finanční stránce a přitom lze garážování vozidla vyřešit mnohem levněji a jednodušeji.

Montované garáže s omítkou, které jsou od zděných k nepoznání

Jednou z možností jsou například montované garáže s omítkou. Jejich výhodou je velice snadná montáž, možnost umístění i v těžko dostupných terénech a prostorách, mobilita a samozřejmě také velmi příznivá pořizovací cena, která je řádově mnohem nižší než investice do zděné garáže.

Montované garáže s omítkou jsou praktické a jejich vzhled je přitom zvnějšku k nerozeznání od klasických zděných staveb. Lze je pořídit v různých barevných odstínech a kombinacích a opatřit je například sedlovou střechou nebo jinými doplňky, tak aby co nejlépe ladily s okolními stavbami a prostředím.

Tyto garáže jsou vyráběny z kvalitních ocelových plechů s trapézovým profilem a jsou opatřovány speciálními povrchovými úpravami proti korozi, deformacím a podobně. Jejich životnost je díky tomu velmi vysoká. Na plechové kostře je pak přidána luxusní a velmi odolná omítka. Tyto garáže jsou přitom zcela bezúdržbové.

Jejich montáž je velmi jednoduchá. Umísťují se ideálně na zámkovou dlažbu nebo na předem připravené patky. Je možné je také stejně snadno kdykoli demontovat a převést – jsou tedy ideálním řešením, pokud potřebujete garáž využívat na více místech nebo jen po část roku.

Betonové prefabrikované jednotky na klíč

Další cenově výhodnou možností jsou betonové garáže s podlahou. Jedná se o prefabrikované jednotky, které lze jednoduše zakoupit již zcela hotové a pouze jeřábem dosadit na místo. I zde je výhodou mobilita a bezúdržbové materiály.

Betonové garáže je možné pořídit i jako dvojgaráže anebo je spojovat do celků a vytvářet řadové garáže. Jejich nároky na prostor jsou navíc minimální.