Prefabrikované betonové garáže jsou v dnešní době velice oblíbeným řešením, které lze využít jak u rodinných domů, tak například i v komerčních prostorách a jako stanoviště pro větší počty aut díky tomu, že tyto jednotky lze kombinovat a spojovat do soustav řadových garáží.
 
 

Betonové garáže na klíč stačí položit na místo a je hotovo!

Sériově vyráběné betonové garáže s podlahou jsou výrobky na klíč. Nemusíte tedy vůbec nic řešit, jen vybrat vhodné místo a správný rozměr garáže. Žádná stavba, žádné budování základů – pouze přijede jeřáb, který kompletně hotovou garáž usadí na připravené patky. Stejným způsobem můžete garáž kdykoli přemístit jinam. 
 
Tyto velmi odolné a přitom úsporné garáže jsou vyráběny z kvalitního železobetonu a odolávají i velmi obtížným podmínkám. Jejich životnost je proto obrovská. Vybrat si můžete z různých velikostí i různých vzhledů a odstínů a garáže umožňují celou řadu úprav, takže je možné je například opatřit jinou střechou apod., aby lépe ladili s okolními budovami.
Betonové garáže s podlahou zabírají minimum místa a lze je umístit i do svahu a na další problematické terénní úseky. 
 

Montovaná garáž opatřená omítkou je k nerozeznání od zděné

Montované garáže jsou další variantou velmi levných, ale také velice praktických garážových řešení. Na rozdíl od betonových garáží se jedná o ocelovou konstrukci z pozinkovaných plechů, které jsou opatřeny vnější omítkou barvy dle přání zákazníka. Díky opravdu kvalitní úpravě vypadají tyto garáže zvenčí jako klasické zděné stavby, čemuž může přispět například také pořízení sedlové střechy a další úpravy.
 
Montované garáže s omítkou jsou velice cenově výhodné, mobilní a jejich montáž je snadná a rychlá. Díky tomu se uplatní i na těžko dostupných místech.