Garáž je důležitou součástí domu, ale výstavba zděné garáže rozhodně není nejlevnější záležitost, a je náročná i časově. Pokud však chcete garáž, kterou byste získali levně a rychle, nemusíte si zoufat, že jde o nesplnitelné přání. 
 
 
Řešení samozřejmě existuje, a dokonce ne jenom jedno. Zcela adekvátní náhradou klasické zděné garáže se totiž může stát montovaná garáž s omítkou anebo betonová garáž. Podívejme se na tyto jednotlivé možnosti blíže. 
 

Kovové garáže, které jsou k nerozeznání od zděných

Montované garáže s omítkou jsou velice efektivní řešení, které lze využít i na těžko přístupných místech. Jedná se o garáže, které se montují přímo na místě z dílů. Je možné je tudíž kdykoli zase rozmontovat a použít třeba někde jinde. Tyto garáže jsou cenově velice dostupné a přitom vzhledově z vnějšího pohledu prakticky k nerozeznání od zděných. 
Montované garáže jsou vyrobeny z ocelových trapézových plechů, které jsou navíc opatřeny mnohavrstvovou povrchovou úpravou. Díky tomu jsou odolné vůči korozi, deformacím i jiným negativním vlivům. Povrch je navíc opatřen luxusní omítkou, jejíž barvu si samozřejmě vyberete sami. 
 
Tyto garáže mohou mít různé typy vrat, varianty střech a k dispozici jsou četná příslušenství.
 

Betonové garáže na klíč

Betonové garáže s podlahou představují další možnost. Tyto železobetonové konstrukce jsou dodávány již hotové – tzv. betonové garáže na klíč. Jeřábem je jednoduše necháte dosadit na požadované místo. Jsou mobilní, bezúdržbové, mají dlouhou životnost a můžete je spojovat i do řadových garáží. 
 
Samozřejmě i zde je k dispozici mnoho typových a rozměrových variant v různých barvách. Garáže jsou prostorově nenáročné a ušetříte i několik set tisíc oproti garážím zděným.