Hledáte alternativu ke klasické zděné garáži, která vychází příliš draho a její realizace je zdlouhavá a komplikovaná? Možnost představují například prefabrikované betonové garáže s podlahou nebo plechové montované garáže s omítkou.
 
 

Montované přístřešky nebo betonové buňky vám oproti výstavbě nové garáže ušetří starosti, čas i peníze 

Tato řešení splní svůj účel coby kryté a bezpečné stání pro vozidlo na jedničku a oproti zděné stavbě mají celou řadu výhod. Tím nejvýznamnějším pozitivem bude pravděpodobně pro většinu lidí řádově nižší pořizovací cena. Oproti stavbě vlastní garáže můžete ušetřit i polovinu nebo více prostředků. 
 
Montované garáže nebo betonové garáže jsou také ideálním řešením, pokud máte pouze omezené prostorové možnosti. Je možné je instalovat na těžko přístupných místech a jejich nároky na místo jsou minimální. 
 
Tyto typy garáží také oceníte například tehdy, pokud sháníte pouze dočasné stanoviště pro vozidla, které budete v případě potřeby moci přemístit. Montované i betonové garáže jsou zcela mobilní. 
 

Vzhled garáží lze snadno upravit tak, aby dokonale splynuly s prostředím

Pokud vás odrazuje vzhled, nemusíte mít obavy. Garáže lze různě upravit, opatřit například sedlovou střechou, barevným nátěrem dle volby a začlenit je zcela přirozeně ke zbytku domu – takže mohou být k nerozeznání od zděné stavby. 
 
Montované garáže ani betonové prefabrikované garáže nepotřebují základy ani žádné stavební úpravy a jejich životnost je velice vysoká. Využít je samozřejmě můžete také jako kůlny, sklady a podobně. Betonové jednotky lze navíc kombinovat a skládat do podoby řadových garáží pro více aut.