Betonové garáže jsou v současné době velice oblíbeným řešením stání pro auto či jiné vozidlo nebo vozidla. Nabízejí prakticky všechny možnosti jako klasická zděná garáž, ale jsou mnohem levnější a přitom k dostání na klíč.
 
 
Jedná se o prefabrikované betonové garáže, které vám dodavatel přiveze a jeřábem položí na místo, které si vyberete. Vše je tedy ihned hotové – a to za cenu, která je nesrovnatelně nižší než v případě zděné garáže. Časová i finanční úspora je zjevná a přitom nebudete o nic ošizeni.
 

Levná sériová výroba, ale obrovská variabilita

Tyto garáže jsou sériově vyráběny z betonu nejvyšší jakosti a nabízejí velmi vysokou životnost. Oproti cihlovým zdem jsou ty betonové navíc tenčí (při zachování stejné pevnosti), takže ušetříte i místo. Prefabrikované betonové garáže jsou nabízeny v desítkách různých velikostních provedení a možnosti úprav, pořízení příslušenství a přizpůsobení jsou skutečně obrovské.
 
Můžete si například zvolit tvar střechy (sedlová, plochá,…), odstín omítky, různá provedení vrat apod. Díky této flexibilitě zapadne betonová garáž do jakéhokoli prostředí, aniž by tam působila rušivě. Můžete ji zkrátka snadno nechat splynout s okolím.
 
Tyto garáže jsou mobilní a nevyžadují žádný zvláštní základ, umístit je můžete dokonce i do svahu. Stačí připravit dva základové pásy pro přední a zadní část garáže nebo betonové patky, na které bude usazena. Pořídit lze také dvojgaráž nebo uspořádat garáže do sestavy.
 

Alternativou může být montovaná garáž s omítkou

Montované garáže s omítkou je sestavena z ocelových plechů špičkové kvality, které jsou opatřeny vnější omítkou. Jedná se o mobilní garáž, kterou můžete na požadovaném místě sestavit a zase rozložit.