Potřebujete stání pro auto, ale nechce se vám utrácet statisíce za zděnou garáž? Variantu představuje betonová garáž.
Jedná se o prefabrikované garáže na klíč, po zakoupení vám tedy bude přivezen již kompletně hotový výrobek, který vám jeřáb usadí na vybrané místo. 
 
 

Levná garáž okamžitě připravená k používání 

Tyto betonové garáže s podlahou nevyžadují žádnou složitou přípravu terénu, stačí nachystat jednoduchý základ pro přední a zadní stranu garáže. Centrální část je prakticky ve vzduchu. Nemusíte se však bát, že by se vám podlaha garáže pod tíhou vozidla nebo jiných předmětů začala propadat. Produkt je vytvořen jako pevná železobetonová konstrukce a je samozřejmě vyroben tak, aby podlaha snášela co největší zatížení působící seshora. 
 

Na klíč a podle vašich představ

Prefabrikované betonové garáže s podlahou jsou oproti zděným garážím výrazně levnější a velkou výhodou je jejich okamžitá připravenost. Jsou tedy vhodné pro majitele pozemků, kteří nemají čas nebo možnosti zabývat se zdlouhavou stavbou garáže a potřebují s co nejnižšími náklady okamžité řešení.
 
Pro mnohé je důležitou výhodou také jejich mobilita. Betonová garáž lze přitom využít k řadě různých účelů. Kromě stání pro vozidla najde využití i na staveništích, jako skladiště nebo lze využívat i ke komerčním potřebám (např. jako jednoduchá prodejna). 
 
Vybírat je možné z opravdu široké škály různých provedení. K dostání jsou garáže různých velikostí, pro jedno vozidlo nebo dvougaráže s oddělenou výklopnou bránou, problém pak nejsou ani další úpravy. Například opatření garáže jinou střechou s různou krytinou. Díky značné variabilitě je možné garáž upravit tak, aby zapadla k vašemu domu, pozemku nebo do jakéhokoli jiného prostředí a nepůsobila rušivě.
 
Alternativou mohou být také: Montované garáže