Betonové garáže - německá preciznost a kvalita

betonova dvojgaraz

Stavba zděné dvojgaráže nebo řadového stání je náročná. Časově i finančně. Často se na ni podílí až 12 dodavatelů. Těžko se rozšiřuje, a když ji jednou postavíte, už s ní nehnete. Chcete se tomu vyhnout a zároveň získat kvalitní a bezpečné parkování pro auto či dokonce několik automobilů? Betonové garáže jsou správné řešení… Nahlédněte do našeho ukázkového centra.

 

Moderní řešení na klíč

Prefabrikované betonové garáže Rekers tvoří betonový modul s výklopnou nebo sekční bránou. Který se dá snadno uspořádat do sestavy v podobě betonové dvojgaráže nebo řadových garáží. Vzhled a vlastnosti přizpůsobíte volbou rozměrů, barvy venkovní strukturované omítky – výběr ze 4 odstínů – nebo typu střechy a dalších prvků včetně doplňkového příslušenství.

 

Jsou mobilní a postavené už za hodinu

Betonové garáže jsou mobilní, mají minimální nároky na stavební připravenost a dají se zapustit i do svahu. K osazení stačí dva základové pasy nebo obyčejné betonové patky. Už za hodinu je garáž připravená k parkování automobilu a kdekoliv ji můžete přesunout jinam.

baner masakr cen maly

 

Získáte více prostoru

Oproti klasické zděné výstavbě mají betonové garáže při stejných rozměrech větší užitný prostor – více místa pro pohyb okolo vozu, pohodlnější parkování i výjezd a více prostoru pro úschovu či umístění úložného systému a mnoho dalšího.

 

Ušetří vám až 60% nákladů

Protože se betonové garáže vyrábí průmyslově, jsou mobilní a snadno se instalují, jsou i o více než polovinu levnější. Koupí tak ušetříte běžně i přes sto tisíc.

Pro nabídku nebo objednání garáže nás kontaktujte ZDE

Porovnání cen zděné vs. betonové garáže

  • Zděná jednogaráž cca 200 000 Kč – betonová garáž pro 1 auto už od 130 000 Kč
  • Zděná dvojgaráž cca 350 000 až 500 000 Kč – betonová dvojgaráž 205 000 Kč

Prohlédněte si také: montované garáže

 

vcenegaraze

Potřebujete bezpečné parkování pro jeden či více automobilů? Ušetřete peníze, čas i starosti a objednejte si betonovou garáž:

Volejte 840 810 810

 

Virtuální prohlídky betonové garáže

Betonová garáž                                                                   Betonová dvojgaráž

Video rady ptáka Loskutáka - betonové garáže

 Katalog betonových garáží ke stažení ZDE.